Ansatte

Administrasjonen

stshelh

Helene Hatle
Rektor
23 29 25 29
rektor@stsunniva.no

ststogo

Torfinn Gossner
Inspektør 1-7
23 29 25 18
torfinn@stsunniva.no

Hanne-M-Skoien

Hanne Skøien
Inspektør 8-10
23 29 25 31
hanne.skoien@stsunniva.no

ansatt

Silje Johanne Bruun
Administrasjons koordinator
23 29 25 33
stssibr@stsunniva.no

Mariann-Vinje-Kjesrud

Mariann Vinje Kjesrud
Økonomileder
23 29 25 11
mariann@stsunniva.no

stssiwe

Siri Wergeland
Rådgiver
23 29 25 13
siriwe@stsunniva.no

trine-lise

Trine-Lise Bøhler
Sosiallærer 1-7
23 29 25 04
trine-lise.bohler@stsunniva.no

stslaag

Lasse Agerup
Sosiallærer 8-10
23 29 25 06
lasse@stsunniva.no

Kristin_Braaten_admin

Kristin Braaten
Logoped
23 29 25 22
kristin@stsunniva.no

ansatt

Trond Ørnholt
Kontormedarbeider med resepsjon 

Image-1

Ilknur Arslan Süslü
SFO-leder
23 25 29 02
stsilas@stsunniva.no

Pedagogisk personale

Colm-Flanagan

Colm Flanagan
stscofl@stsunniva.no

stscono

Cordula Kilfitt Norheim
cordula.norheim@stsunniva.no

stseiha

Eirin Saga Hammerstad
stseiha@stsunniva.no

stseran

Erlend Andresen
stseran@stsunniva.no

ansatt

Gina Slater Kjeldsen
gina.slater@stsunniva.no

stsgrst

Gro Stefferud
stsgrst@stsunniva.no

stshmha

Hanne Marie Haagensen
stshmha@stsunniva.no

Harald-St

Harald Emil Verpe
harald.emil.verpe@stsunniva.no

Hege-Almås

Hege Almås
stsheal@stsunniva.no

Ingrid-W-Messel

Ingrid Wicklund Messel
stsinwm@stsunniva.no

stsjust

Julie Strøm
stsjust@stsunniva.no

Julie-Corbin-Arntzen

Julie Brunhilde L. Corbin Arntzen
stsjarn@stsunniva.no

Bao-Hien-Kevin-Nguyen

Bao Hieu Kevin Nguyen
stsbang@stsunniva.no

stskamc

Karin Macé
stskamc@stsunniva.no

stskave

Karina Møgster Verpe
stskave@stsunniva.no

stskigu

Kirsten Guldhaug Varkøy
stskigu@stsunniva.no

stskjko

Kjetil Kolvik
stskjko@stsunniva.no

stsmalr

Marit Lillenes Ramstad
stsmalr@stsunniva.no

stsoalj

Ole André Ljosland
ole.andre.ljosland@stsunniva.no

stspeto

Petter Torgersen
stspeto@stsunniva.no

stsscha

Selma Clara Hartsuijker
stsscha@stsunniva.no

ansatt

Siri Konstance Haugland
siri.haugland@stsunniva.no

ststhni

Therese Majdall Nilsen
ststhni@stsunniva.no

Torstein-Vardeberg-Skeie

Torstein Vardeberg Skeie
ststovs@stsunniva.no

stsaagu

Åsmund B. S.Gundersen
stsaagu@stsunniva.no

Vanesa-Lopez

Vanessa Lopez
stsvalo@stsunniva.no

stsviap

Vidar Apalset
stsviap@stsunniva.no

stsaaru

Åshild Ruud
stsaaru@stsunniva.no

ansatt

Ola Furness Ness

ansatt

Ingvild Sigrid Lior

ansatt

Gunnar Voigt Nesbø

ansatt

Aksel Mygland

ansatt

Nicanor Munoz Meza

ansatt

Robert Løkketangen

ansatt

Espen Sandnes

ansatt

Vibeke Wågsæther

ansatt

Marius Wathne 

ansatt

Elisabet Breivik Langeland

Andre ansatte

Christiane-Furst

Christiane Fürst
Bibliotekar 
23 29 25 14
chris@stsunniva.no

STSANRU-1

Andreas Rupprecht
Skoleprest
23 29 25 18
stsanru@stsunniva.no

stslotv

Lars Olav Tveito
IT-ansvarlig 
lo@stsunniva.no

ansatt

Charlotte Myrvang Hutcheson
Helsesøster 1-7
902 37 081
charlottemyrvang.hutcheson@bsh.oslo.kommune.no

ansatt

Ina Takle Renskaug
Helsesøster 8-10
982 65 312
ina.takle.renskaug@bsh.oslo.kommune.no

stskaer

Karin Eriksen
Kantineansvarlig og assistent

ansatt

Nora Abidi Eiken
Tilsynsvakt

ansatt

Thea Mathilde Tollersrud
Tilsynsvakt

Eierforhold / Organisering

St. Sunniva skole ble grunnlagt i 1865. Skolen er formelt en kirkelig stiftelse og underviser i lokaler eiet av Oslo Katolske Bispedømme. Skolen har et eget styre med representanter oppnevnt av Biskopen samt representanter for foreldre og ansatte. Skolen drives i henhold til Friskolelova og forskrifter. Denne henviser i stor utstrekning til de alminnelige skolelover. I de fleste forhold som gjelder elevene, gjelder opplæringsloven med forskrifter også for vår skole. Skolen står under tilsyn av offentlige myndigheter.