Ansatte

Administrasjonen

stshelh

Helene Hatle
Rektor
23 29 25 29
rektor@stsunniva.no

ststogo

Torfinn Gossner
Inspektør 1.-6. trinn 
23 29 25 18
torfinn@stsunniva.no

Hanne-M-Skoien

Hanne Skøien
Inspektør 7.-10. trinn
23 29 25 31
hanne.skoien@stsunniva.no

Mariann Vinje Kjesrud (3)

Mariann Vinje Kjesrud
Økonomileder
23 29 25 11
mariann@stsunniva.no

Silje Johanne Bruun (1)

Silje Johanne Bruun
Administrasjons koordinator
23 29 25 33
stssibr@stsunniva.no

Trond Ørnholt (1)

Trond Ørnholt
Kontormedarbeider med resepsjon
ststror@stsunniva.no

trine-lise

Trine-Lise Bøhler
Sosiallærer 1-7
23 29 25 04
trine-lise.bohler@stsunniva.no

stssiwe

Siri Wergeland
Rådgiver
23 29 25 13
siriwe@stsunniva.no

stslaag

Lasse Agerup
Sosiallærer 8-10
23 29 25 06
lasse@stsunniva.no

Kristin_Braaten_admin

Kristin Braaten
Logoped
23 29 25 22
kristin@stsunniva.no

Image-1

Ilknur Arslan Süslü
SFO-leder
23 29 25 02
stsilas@stsunniva.no

Maksims Pozdnakovs (3)

Maksims Pozdnakovs
IT-ansvarlig
916 92 751
stsmapo@stsunniva.no

Pater Josef Ottesen (3)

p. Josef Ottersen
Skoleprest 
478 75 012
skoleprest@stsunniva.no

Pedagogisk personale

Torbjørn Stordalen-Søndenå (3)

Torbjørn Stordalen-Søndenå
ststoso@stsunniva.no

stscono

Cordula Kilfitt Norheim
cordula.norheim@stsunniva.no

stseran

Erlend Andresen
stseran@stsunniva.no

Irene Bautista (3)

Irene Christine Silang Bautista
stsirsi@stsunniva.no

stsgrst

Gro Stefferud
stsgrst@stsunniva.no

stshmha

Hanne Marie Haagensen
stshmha@stsunniva.no

Harald-St

Harald Emil Verpe
harald.emil.verpe@stsunniva.no

Hege-Almås

Hege Almås
stsheal@stsunniva.no

Ingrid-W-Messel

Ingrid Wicklund Messel
stsinwm@stsunniva.no

stsjust

Julie Strøm
stsjust@stsunniva.no

Julie-Corbin-Arntzen

Julie Brunhilde L. Corbin Arntzen
stsjarn@stsunniva.no

Bao Hien Kevin Nguyen (1)

Bao Hieu Kevin Nguyen
stsbang@stsunniva.no

stskamc

Karin Macé
stskamc@stsunniva.no

stskave

Karina Møgster Verpe
stskave@stsunniva.no

stskigu

Kirsten Guldhaug Varkøy
stskigu@stsunniva.no

stskjko

Kjetil Kolvik
stskjko@stsunniva.no

stskrst

Kristian B. Stensgård
kristian.stensgard@stsunniva.no

Marianne Beichmann (3)

Marianne Beichmann
stsmabe@stsunniva.no

stsmalr

Marit Lillenes Ramstad
stsmalr@stsunniva.no

stsoalj

Ole André Ljosland
ole.andre.ljosland@stsunniva.no

ansatt

Rovena Vasquez
stsrova@stsunniva.no

stsscha

Selma Clara Hartsuijker
stsscha@stsunniva.no

ansatt

Siri Konstance Haugland
siri.haugland@stsunniva.no

Maria Sigvartsen Grun (3)

Maria Sigvartsen Grün
stsmasi@stsunniva.no

Torstein-Vardeberg-Skeie

Torstein Vardeberg Skeie
ststovs@stsunniva.no

stsaagu

Åsmund B. S.Gundersen
stsaagu@stsunniva.no

Vanesa-Lopez

Vanessa Lopez
stsvalo@stsunniva.no

ansatt

Monika Szabo
stsmosz@stsunniva.no

stsaaru

Åshild Ruud
stsaaru@stsunniva.no

ansatt

Ola Furness Ness
stsolfn@stunniva.no

ansatt

Ingvild Sigrid Lior
stsinli@stsunniva.no

Gunnar Voigt Nesbø (1)

Gunnar Voigt Nesbø
stsguvo@stsunniva.no

Elias Inderhaug (3)

Elias Inderhaug
stselin@stsunniva.no

Meza Nicanor Munoz (3)

Meza Nicanor Munoz
stsnimu@stsunniva.no

Robert Pedersen Løkketangen (1)

Robert Løkketangen
stsrolo@stsunniva.no

Espen Sandnes (1)

Espen Sandnes
stsessa@stsunniva.no

Vibeke Wågsæther (1)

Vibeke Wågsæther
stsviwa@stsunniva.no

Marius Wathne (1)

Marius Wathne
stsmawa@stsunniva.no

Elisabet Langeland (1)

Elisabet Breivik Langeland
stsebla@stsunniva.no

Elisabeth Hillestad (3)

Elisabeth Hillestad
stselhi@stsunniva.no

Katherine Esquivel (3)

Katherine Esquivel
stskaes@stsunniva.no

ansatt

Synnøve Andrine Kopperud
stssyko@stsunnviva.no

Andre ansatte

Christiane Fürst (3)

Christiane Fürst
Bibliotekar 
23 29 25 14
chris@stsunniva.no

Charlotte Myrvang Hutcheson (3)

Charlotte Myrvang Hutcheson
Helsesøster 1-7
902 37 081
charlottemyrvang.hutcheson@bsh.oslo.kommune.no

ansatt

Ina Takle Renskaug
Helsesøster 8-10
982 65 312
ina.takle.renskaug@bsh.oslo.kommune.no

stskaer

Karin Eriksen
Kantineansvarlig og assistent
stskaer@stsunniva.no

ansatt

Hilde Langengen Teigen
Tilsynsvakt tirsdager 

VPL

Vivian P. Lauritzen
Tilsynsvakt, tilstede onsdager og torsdager 

ansatt

Thea Tollersrud
Tilsynsvakt mandager

Eierforhold / Organisering

St. Sunniva skole ble grunnlagt i 1865. Skolen er formelt en kirkelig stiftelse og underviser i lokaler eiet av Oslo Katolske Bispedømme. Skolen har et eget styre med representanter oppnevnt av Biskopen samt representanter for foreldre og ansatte. Skolen drives i henhold til Friskolelova og forskrifter. Denne henviser i stor utstrekning til de alminnelige skolelover. I de fleste forhold som gjelder elevene, gjelder opplæringsloven med forskrifter også for vår skole. Skolen står under tilsyn av offentlige myndigheter.